Історія Київського Годинникового Заводу

Складальний цех

1997

1997 рік - Заснування Київського годинникового заводу та створення першого годинника. Перший годинник заводу був присвячений польоту першого космонавта незалежної Украіни Леоніда Каденюка.

Годинник Kleynod

2002

У листопаді 2002 року вперше в історії України завод розпочав виробництво наручних годинників під українською торговою маркою «KLEYNOD», які виготовляються на основі власних художніх, конструкторських та технологічних розробок і складаються на базі тільки оригінальних швейцарських механізмів Ronda.

Вже в наступному році асортимент продукції заводу налічував близько 25 найменувань, у 2005 – понад 60, у 2007 – понад 100.

Чоловічий годинник K 20-506

2006

У 2006 році була розроблена спеціальна серія наручних годинників Клейноди Незалежності, яку було присвячено 15-й річниці Незалежності України. мотивом дизайну годинників став малий державний герб України - славетний український тризуб.

Модель годинника «Від Президента України»

2007

У 2007 році на замовлення Протоколу Президента України розроблено ексклюзивну модель годинника «Від Президента України», яка випускається до сьогодні.

Чоловічий годинник KCH-2012

2012

Футбольна колекція годинників була розроблена у 2012 році на честь проведення чемпіонату ЄВРО-2012 в Україні.

Вона включає дві лімітовані серії - класичну Kleynod Forward та хронографи Kleynod Champion.

Жіночий годинник K 135-603

2015

У 2015 році була створена яскрава та унікальна колекція Вишиванка, з використанням елементів українського національного костюму.

Деталі кожної моделі не випадкові і мають особливе значення.

Чоловічий годинник К 25-506

2016

У 2016 році розроблена нова лімітована серія годинників Клейноди Незалежності присвячена 25-й річниці Незалежності України.

Вона поєднує передові технології та унікальний дизайн з мотивами українського тризуба.

Дані моделі розроблені на базі автоматичних швейцарських механізмів Ronda R150 в круглому двокомпонентному корпусі.

Чоловічий годинник KFS-810

2017

У 2017 році була розроблена колекція Kleynod Forces.

Надихаючись сміливістю та відвагою українських віськових наша команда розробила серію наручних годинників в стилі "мілітарі" на базі швейцарських кварцових механізмів Ronda, корпусів з нержавіючою сталі, мінеральним склом, оснащених каучуковим ремінцем та сталевою пряжкою.

Знаки циферблату та стрілки мають люмінесцентне покриття.

Серія розроблена у двох дизайнах: мінімалізм для поціновувачів класики та національному - з елементами українського тризубу.

Чоловічий годинник АN-178 модель 1

2020

Створено бренд Antonov Watches by Kleynod.

Принципово новий бренд наручних годинників, такий унікальний, як і його творці – Київський годинниковий завод, єдиний виробник українських годинників “Kleynod” і ДП “Антонов”, всесвітньо відоме авіабудівне підприємство.

У серпні 2019 було укладено договір про співпрацю та ексклюзивне партнерство, а у вересні 2020 відбулася офіційна презентація бренду.

Результатом колаборації стала унікальна лінійка годинників, присвячена легендарним літакам ANTONOV.

Жіночий годинник K 25L-603

2021

До 30-ї річниці незалежності України оновлено популярну колекцію годинників «Клейноди Незалежності».

Чоловічий годинник AN-225 «Мрія», лімітована серія 2001

2022

Починаючи з 2019 року, команда Київського годинникового заводу готувала проект «МРІЯ» спільно з ДП «Антонов». Продаж унікальної колекції годинників АН-225 «МРІЯ» був запланований на квітень 2022. Війна зламала наші плани, унікальний літак зазнав важких пошкоджень під час нападу російських військ на аеродром в Гостомелі, життя наче зупинилося і здавалося, що наші годинники вже не будуть нікому потрібні.

Так здавалося всім, але не нам, не українцям, не Україні.

Мрії не вмирають, а літак ми відбудуємо – саме ці слова дали нам сили діяти.

Спираючись на слова підтримки ідеї від Президента України Володимира Зеленського, співпрацю з ДП «АНТОНОВ» та залучивши до проекту командира екіпажу Дмитра Антонова, команда Київського годинникового заводу повернулась до своєї роботи. В листопаді 2022 року розпочались продажі годинника "Мрія".

На сайт проєкту